X
تبلیغات
زولا

درد بی کسی را بی کس داند و بس

ووشو جهان؛ بانوان سانداکار ایران در نیمه نهایی

ووشو جهان؛ بانوان سانداکار ایران در نیمه نهایی    
۱۳۹۴\۰۸\۲۵ - ۴:۱۸ PM


بانوان سانداکار ایران با غلبه بر حریفان ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات ووشوی قهرمانی جهان به میزبانی اندونزی، مدال برنز خود را قطعی کردند.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری صدا و سیما؛ در رقابت های عصر امروز، صدیقه دریایی، شهربانو منصوریان و مریم هاشمی که دور نخست را با استراحت پشت سرگذاشته بودند، با برتری مقابل حریفان ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کنند.

صدیقه دریایی در وزن 60 کیلوگرم به مصاف گابریلا ایزابل از پرو رفت و در 2 راند متوالی به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی به مصاف نماینده ویتنام می رود.

در 65 کیلوگرم، شهربانو منصوریان در دیداری حساس به مصاف هو آی تان از ویتنام رفت و در راند دوم حریف خود را ناک اوت کرد و پیروز شد . وی برای رسیدن به فینال باید از سد دلپین استامبولی از فرانسه عبور کند.

در 70 کیلوگرم، مریم هاشمی با مبارزه ای منطقی توانست بر داریا شینا از قزاقستان غلبه کند. دارنده 2 مدال طلای جهان در نیمه نهایی به مصاف سانداکاری از رومانی می رود.

همچنین عصر امروز هانیه رجبی در فرم دائو شو با امتیاز 9.45، محسن احمدی در شینگ یی چوان با امتیاز 9.41، فرشاد عربی و طاهر قاسمی در نن گوئن به ترتیب امتیاز 9.59 و 9.46 به کار خود پایان دادند و موفق به کسب مدال نشدند.

فردا زهرا کیانی، هانیه رجبی و رضا خلف زاده در بخش تالو به همراه تیم دوئلین (محسن احمدی، نوید مکوندی و ابراهیم فتحی) در کنار اعضای تیم ساندای مردان ایران به مصاف حریفان می روند.

سیزدهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان که از شنبه با حضور هزار ورزشکار از 82 کشور به میزبانی جاکارتای اندونزی آغاز شده است و چهارشنبه شب با شناخت نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.
------------------------------------
ورود بانکها برای تعدیل قیمت ارز    
۱۳۹۴\۰۸\۲۵ - ۴:۲۰ PM


دبیرکل کانون صرافان گفت: بانکهای ملی ،پارسیان ،ملت ،سینا و صادرات از امروز صبح برای تعدیل قیمتها دلار به بازار تزریق کردند.


امیر بیت لفته در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما افزود: براین اساس 50 هزار دلار با قیمت حدود 10 تا 15 تومان زیر قیمت واقعی بازار در اختیار صرافان مجاز قرار داده می شود تا بدین طریق از افزایش قیمت جلوگیری شود.

وی گفت: صرافان هم باید ارز را از طریق سیستم سنا و فاکتور بفروشند.

بیت لفته افزود: 421 صرافی مجاز که تحت نظارت بانک مرکزی مجاز به فعالیت هستند مشخص شده اند و اماکن نیروی انتظامی موظف به تعطیلی صرافیهای غیر مجاز و برخورد با دلالان ارز در بازار و خیابان است.

وی گفت: قیمت ارز نسبت به دیروز و روز شنبه کاهش یافته است، و قطعاً این قیمت پایدار نخواهد بود و دلایل افزایش نرخ ارز نبود تعادل در عرضه و تقاضا است.

بیت لفته افزود: سفر زائران به عراق، اتفاقات منطقه و ارائه تسهیلات برای خرید خودرو و غیره هم در افزایش قیمت ارز تاثیر داشته است.

وی گفت: از طرفی افراد وقتی حس می کنند قیمت کالایی می خواهد افزایش یابد، سرمایه و نقدینگی خود را به آن سمت و کالایی که متقاضیانش افزایش می یابد، می برند و عرضه آن دچار کاهش می شود و قیمت به صورت غیر واقعی و مقطعی افزایش می یابد.
------------------------------------


برخی به "ارد" می گویند اعتماد به نفس نداریم . به آنها می گویم : از فضای خالی درون خویش برون آمده و به دریای داشته ها سفر کنیم ، تا هنگامی که در نیمه خالی لیوان درون خویش ، دست و پا می زنیم و از نداشته هایمان سخن می گوییم راه تازه ای برای بهتر شدن نمی یابیم . هر یک از ما آدمیان ، دارای توانی هستیم آن را یافته و بر آن گام نهیم از آن پس پلکان رشد را به چشم خواهیم دید. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

جوک هایی که بر علیه زبان ها و تبارهای گوناگون ساخته و پرآکنده می شود، به از هم گسیختگی اجتماعی منتهی می گردد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

آدم شایسته ، بخاطر بدی های دیگران ، نامهربانی پیشه نمی کند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

دوستان گیتی ، درختکاری می کنند و نگهبان جانوران هستند .  حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)

جوک های زهرآگین قومی و زبانی، به پیدایش پدیده اسطوره شکنی قهرمانان ملی می انجامد. حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

زندگی خوب ، تنها در دلشادی ما نیست ، همزیستی و مهر با دیگر آدمیان ، زندگیمان را لذت بخش می کند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

پسری که در پی ازدواج است ، خود را درگیر دوستی های خیابانی نمی کند. حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

فروتنی در برابر گردن کشان ، نادرست است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

نقاد ، با بی ادبی ، زحمات و دستاوردهای خویش را ، بر باد می دهد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

احزاب و گروه های سیاسی حداقل دو سال پیش از انتخابات باید نامزدهای خود را به مردم معرفی نمایند تا عموم ، زمان لازم برای ارزیابی رفتارها و برنامه های آنان را داشته باشند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

فداکاری در راه میهن ، خوی بزرگان و جاودانه هاست.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

دلم را از شادی ها پر کن، تا غرق مهر تو شوم. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

آنکه باج می گیرد ، زندگیش بسیار کوتاه است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)


کلید رازهای بزرگ ، در ژرفای کمی نیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

کسی که خود را دوست ندارد، به سادگی به جایگاه و حریم دیگران نیز ، یورش می برد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

کسانی که زندگی خویش را ، در جنگ با نزدیکان می بینند بیمارند ، همراهی چنین آدمیانی درست نیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

دامان میهن پرستی، از خودکامگان و آزادی ستیزان بدور باد. حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

خردمندان ، روانی آرام و دلی سرشار از مهر دارند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اگر آرمان برایمان هویدا باشد، ابزارهای رسیدن به آن را خیلی زود خواهیم یافت. حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

پدران و مادران شایسته ، سنگ صبور فرزندان خویش هستند .  حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)

گروه ، بدون گرامیداشت همه یاورانش ، توان ایستایی ندارد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studied philosophers)

ادب دارای ریشه است ، خانواده و فامیل ، نژاد و تبار ، سرزمین و زیستگاه ، همه و همه ، بر میزان ادب هر آدمی تاثیر گذارند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

آدمی با کینه ، زندگی را بر دوستان نیز تنگ می کند.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

سیاستمداری که تنها به پیشروی می اندیشد ، همواره برای خویش ، دشمن تراشی می کند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

فرمانروای اندرزگو ، شایسته پیشوایی نیست ، تنها آنانی بایسته اند که کار می کنند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

آنکه همیشه لبخندی بر لب دارد ، بخشنده شادی و میل به زندگی است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

یک آموزگار می تواند ، با رفتار و گفتارش کشوری را دگرگون سازد. حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

یاران سوگوار خویش را ، تنها نگذاریم ، باید آنان را به زندگی دلگرم سازیم .  حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

از خودگذشتگی، نخستین پایه مهرورزی است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

باید از مهربانی ها و از خودگذشتگی ها تجلیل شود تا همه برای هم جانفشانی کنند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

خراب کاشانه ای که با نابودی شادی دیگران ، بنا شده باشد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king) 


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher