X
تبلیغات
زولا

درد بی کسی را بی کس داند و بس

نصب ۶۰۰ دوربین هوشمند در جاده ها تا آخر سال

نصب ۶۰۰ دوربین هوشمند در جاده ها تا آخر سال     

۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱:۴۴ PM


وزیر راه و شهرسازی از نصب ۶۰۰ دوربین هوشمند کنترل ترافیک در جاده های مواصلاتی کشور تا پایان سال خبر داد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا و سیما ، آقای آخوندی در مراسم یادمان قربانیان سوانح رانندگی گفت: در حال حاضر 650 دوربین کنترل هوشمند از مجموع دوربین های پلیس و سازمان راهداری در جاده های کشور فعالیت می کند و در تلاشیم برای پیشگیری و کاهش حداقلی فوتی‌های تصادفات 1880 دوربین دیگر را در سال‌های آینده به این تعداد اضافه کنیم.


وی افزود: افزایش ایمنی راه‌ها و بازنگری سیستم هندسی و مدیریت آن در حال انجام است.


آخوندی با اشاره به اینکه از 25 هزار کشته ناشی از تصادفات جاده ای به 16 هزار قربانی رسیده ایم، گفت: یک فوتی هم برای ما زیاد است و باید در کاهش تلفات طرحی جدید را اجرا کنیم.


وی به مشارکت تدریجی هنرمندان، مسئولان، نویسندگان و اقشار مختلف مردم در قالب کمپین های پیشگیری از سوانح رانندگی اشاره کرد و افزود: موضوع اجتماعی شدن توجه به فرهنگ رانندگی و کاهش حوادث آن در حال ثمردهی است.


آخوندی گفت: حس مسئولیت مهمترین راهبرد افزایش ایمنی شهری است و هر کس باید به سهم خود در این زمینه احساس مسئولیت کند.


وی افزود: قطعاً بر حسب وظیفه کمیسیون راه‌ها را پیگیری و برای تنزل مخاطرات جاده با جدی گرفتن مدیریت راه‌ها عمل می کنیم.


آخوندی توجه به جان خود و آحاد جامعه را مهمترین نکته در حوزه راهنمایی و رانندگی دانست و گفت: با همه توان از جمعیت دوستداران ایمنی راه‌ها برای ارتقا ایمنی حمایت می کنیم.


وزیر راه و شهرسازی در ابتدای سخنانش با حادثه تروریستی پاریس و مردم داغ دیده فرانسه ابراز همدردی و از جنایت ددصفتان داعش در به خاک و خون کشیدن مردم بی‌گناه اعلام انزجار کرد.
-------------------------------------
بخشنامه‌ای برای حذف لهجه‌ در برنامه ها ابلاغ نشده است     
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱:۵۳ PM


مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی خبر صدور بخشنامه از طرف معاون سیما به مدیران شبکه ها برای جلوگیری از به کار بردن لهجه ها در آیتم ها و برنامه ها را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی ، داوود نعمتی انارکی با اشاره به مسایل پیش آمده درخصوص برنامه « فیتیله » اهمیت و جایگاه اقوام را متذکر شد و گفت: رسانه ملی همواره به ویژگی های فرهنگی، زبان و گویش اقوام مختلف احترام می گذارد و این احترام به نوعی واجب و ضروری است.


وی افزود : توهین به اقوام، زبان ها و لهجه های مختلف به هیچ وجه جایی در رسانه ملی ندارد و حتی تصور چنین امری در قاموس سازمان صدا و سیما نخواهد بود.


نعمتی انارکی اضافه کرد : در کشور ما ده ها لهجه وجود دارد که طبعا در برنامه های مختلف می توان از این زبان ها و لهجه ها استفاده کرد و آنچه که همواره بر آن تاکید داریم و اهمیت دارد این است که هیچ زبان و لهجه ای را تمسخر و تحقیر نمی کنیم.

یادآور می شود ، عوامل برنامه فیتیله پس از اشتباه اخیر در برنامه خود که با رنجش خاطر برخی از هموطنان آذری مواجه شد علاوه بر عذرخواهی از مردم ایران به ویژه هموطنان آذری زبان ، بارها تاکید کرده اند که قصد توهین به هیچ قوم یا زبان خاصی نداشته اند.

این گروه پیش از این نیز بارها از لهجه های مختلف در برنامه خود برای انتقال مفاهیم و شوخی ها و مطالباتشان با جامعه هدف یعنی کودکان بهره برده بودند.
-------------------------------------


همیشه بین خود و همسرت بازه ای را نگاهدار تا به خواری گرفتار نشوی .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

احزاب شایسته می دانند با کجروی و برنامه های دروغین ، خیلی زود نابود می شوند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studied philosophers)

گواراترین چشمه زندگی را ، در بخشندگی و از خود گذشتگی جستجو کن.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

مادر و پدر ، زندگیشان را با فروتنی به فرزند می بخشند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

در هر سرنوشتی ، رازی مهم فرو نهفته است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

شرم بر کسانی که ، داشته های فرهنگی ایران کهن را ، در پای فرهنگ موهوم یونان سر می بُرند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

اگر قوانین و هنجارها درست باشند ، کشتار هم گم می شود .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

بسیاری از ورزش های قهرمانی ، با خرد و اندیشه همراه نیست. ورزش برای تندرستی است و زیاده روی در آن ، تباهی در پی دارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

به ارد می گویند آینده که هنوز نیامده ، گذشته هم که گذشته ، اکنون چه کنیم ؟ می گویم : چه بخواهیم و چه نخواهیم ما به سوی آینده جاری هستیم ، تنها ردی که از ما بجا می ماند یک یاد است ، این یاد را می توانیم با بدگفتاری و بدکرداری ، زشت و نفرت انگیزش کنیم و از سوی دیگر می توانیم با مهربانی و بخشش شادی به دیگران ، چون رنگین کمان زیبا و دوست داشتنی اش نماییم ، مهم آن است که بدانیم ما دیگر هیچگاه نمی توانیم به "این" زمان برگردیم. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

نیک رفتاری ، نشان خودساختگی است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

نیکی ، برآیند سرشت پاک آدمی است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

هم رنگ دیگر کسان شدن ، باور هیچ کدام از بزرگان نبوده است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

آدمهای بد کردار ، از سکوت خردمندان نیز می هراسند .  حکیم ارد بزرگ (philosopher kingGreat Orod_)

خیزش درونی ، برای بهروزی هر چه بیشتر ، نیرویی است که بسیاری آن را ندارند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

هر سخنی راز نیست ، اگر سخنی را راز می دانید ، آن را به کسی نگویید و اگر گفتید دیگر نگویید این را به کسی نگو ! چرا که خود شما ، توان نگهداری آن را نداشته اید ، چه برسد به شنونده . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studied philosophers)

خرد ، برآیند دانش و آزمودن های ماست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

ادب و کردار نیک ، از جهان بزمگاهی خواهد ساخت . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اگر آدمیان می دانستند در این آبی بیکران گیتی ، چقدر کوچک و تنها و آسیب پذیر هستند یک آن هم ، هم را تنها نمی گذاشتند و یار و غمخوار یکدیگر بودند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

شایستگان بیشتر زمان ها ، نیمه پر لیوان هر موضوعی را می بینند .  حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

شایستگان چهره ایی گشاده دارند ، نگاهی مهربان ، دستی نوازشگر و نوایی پندآموز . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

فرزندان خویش را ، با آموزش  اینترنت ، پیشگام جهان آینده سازیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


پرستاران مهربان را ، باید ستایش نمود. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

تنها راه ماندگاری هر کشش دوستانه ای ، مهربانی است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

بی مایگی و بدکاری ، پاینده نخواهد ماند ، گیتی رو به شکوفایی است . با نگاهی به گذشته می آموزیم : نابکاری هایی همچون برده داری ، همسر سوزی و … را آدمیان رها نموده اند ، پس پویندگی و شکوفایی ، براستی هویداست . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه مدرن)

آدمهای بزرگ و اندیشمند ، بسیار اشک می ریزند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher