X
تبلیغات
زولا

درد بی کسی را بی کس داند و بس

افزایش بی‌سابقه بدهی دولت فدرال آمریکا

افزایش بی‌سابقه بدهی دولت فدرال آمریکا    
۱۳۹۴\۰۸\۲۲ - ۱:۰۲ PM


بدهی دولت فدرال آمریکا از زمان قانونی شدن توافق جدید بودجه بطور بی سابقه ای افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روزنامه واشنگتن تایمز در اینترنت  در گزارشی نوشت: سطح بدهی دولت فدرال آمریکا از زمان امضاء جدیدترین توافق بودجه افزایش یافته و از دوم نوامبر که وزارت دادگستری برای پر کردن خزانه اش به دور دیگری از استقراض مبادرت ورزید،  بالغ بر چهارصد و شصت و دو میلیارد دلار به کارتهای اعتباری ملی افزوده شده است. روند استقراض طبق برنامه تا سال دو هزار و هفده ادامه خواهد داشت.


مبلغ تکان دهنده سیصد و سی و نه میلیارد دلار درست در اولین روز پس از امضای توافق بودجه توسط باراک اوباما رئیس جمهور به بدهی فدرال افزوده شد که بالاترین افزایش یکباره در تاریخ دولت آمریکا بوده است. حدود صد و نود و نه میلیارد دلار آن بدهی عمومی و شامل پولهایی است که از منابع خارج از دولت قرض گرفته شده است و صد و چهل میلیارد دلار آن شامل استقراض از حسباتهای درون دولت است.


از آن روز میزان بدهی فدرال با روندی کندتر افزایش داشته است و اوباما را در مسیر نزدیک شدن به بدهی بیست تریلیون دلاری تا زمان خاتمه دوره ریاست جمهوری اش در ژانویه دو هزار و هفده قرار می دهد. در ضمن، ارقام اولیه کسر بودجه برای سال مالی دو هزار و شانزده که اول اکتبر شروع شد، از قبل نگران کننده بوده است. با افزایش مخارج و رکود نسبی مالیاتها، دولت فدرال ماه گذشته با کسر بودجه صد و سی و شش میلیارد دلاری مواجه بود که دوازده درصد در مقایسه با اکتبر گذشته افزایش داشت. اکتبر امسال بدترین اکتبر از سال دو هزار و ده بود که دولت فدرال در آن سال با صرف بخشی از بودجه در جهت تحریک اقتصاد به سمت کسر بودجه بیش از یک تریلیون دلاری پیش می رفت.


وزارت خزانه داری آمریکا از اظهارنظر درباره این افزایش بدهی خودداری کرد اما تحلیلگران آنرا غیر منتظره نمی دانند. این درحالی است که سطح بدهی فدرال در حال تبدیل شدن به یک مسئله مهم در تبلیغات نامزدها برای انتخابات ریاست جمهوری سال دو هزار و شانزده است.


جان کاسیچ فرماندار اوهایو که به عنوان رئیس کمیته بودجه مجلس نمایندگان در اواخر دهه هزار و نهصد و نود به تدوین توافقاتی کمک کرد که به چهار سال مازاد بودجه انجامید، گفته است طرح هایی برای تکرار آن فرآیند دارد که کاهش برخی هزینه های غیر دفاعی  را شامل می شود. اما کنگره امسال اینگونه کاهش هزینه ها را رد کرد و طرحی را در خصوص بودجه به تصویب رساند که اجازه استقراض نامحدود را برای شانزده ماه دیگر می دهد.


تا روز دوشنبه، کل بدهی خالص فدرال هجده تریلیون و ششصد میلیارد دلار بود که سیزده تریلیون و چهارصد میلیارد دلار آن بدهی عمومی بوده که از منابع خارج از دولت قرض گرفته شده است.


در سال دو هزار و نه که اوباما به ریاست جمهوری رسید، کل بدهی فدرال ده تریلیون و ششصد میلیارد دلار بود.
_________________________________
کاراته قهرمانی جهان؛ ۴مدال برنز سهم ایران    
۱۳۹۴\۰۸\۲۲ - ۱۲:۵۴ PM


۴ کاراته کای کشورمان در بخش کومیته با شکست حریفان خود به نشان برنز مسابقات کاراته رده سنی جهان دست پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید علی کریمی در وزن 57- کیلوگرم در بخش کومیته نوجوانان درگروه شانس مجدد قرارگرفت و با نتیجه یک بر صفر از سد حریف عربستانی گذشت و به مدال برنز رسید.


وی قبل از این حریفانی از کشورهای بوسنی ،روسیه و آلمان را شکست داد اما به حریف مصری خود باخت و به گروه شانس مجدد راه یافت.


کریمی در این مرحله با شکست حریفی از عربستان به مدال برنز نهمین دوره رقابت های جهانی رده های سنی کاراته که از دیروز در جاکارتای اندونزی آغاز شده دست یافت. 

سارا بهمنیار در وزن 53- کیلوگرم در گروه شانس مجدد با نتیجه پنج بر صفر حریفی از اسلواکی را شکست داد و دومین مدال برنز ایران را کسب کرد.


بهمنیار پیش‌تر، با حریفانی از کشورهای ماکائو،چین تایپه ،استونی رو به رو شد و با شکست آنها به مصاف نماینده مصر رفت که نتیجه را واگذار کرد


وی برای کسب مدال برنز مسابقات به گروه شانس مجدد راه پیدا کرده بود. 


علی مسکینی در وزن 55- کیلوگرم با پیروزی  9 بر یک مقابل حریفی از مونته نگرو برنزی شد.


وی که حریفانی از بلژیک ،آفریقای جنوبی ،مجارستان را شکست داده بود به رقیب مکزیکی خود با نتیجه  4بریک باخت و به گروه شانس مجدد رفت.


کاراته کای جوان کشورمان در شانس مجدد حریف اسپانیایی را با نتیجه  3بر 2  مغلوب کرد و برای کسب مدال برنز حریفی از مونته نگرو را با نتیجه 9 بر یک شکست داد و برنزی شد.کاراته کای کشورمان در بخش کومیته با غلبه بر حریف خود برنزی شد


امیر رضا میرزایی نماینده وزن 61- کیلوگرم جوانان ایران توانست حریف فرانسوی خود را با نتیجه 8 بر صفر شکست دهد و چهارمین مدال برنز را برای کاروان ایران کسب کند.


وی پس از برد چین به ژاپن باخت و در گروه شانس مجدد ایتالیا و دانمارک را با نتیجه مشابه 4 بر صفر شکست داد و در پایان با نتیجه 8 بر صفر حریف فرانسوی را از پیش رو برداشت و بر روی سکوی سوم جهان ایستاد.

_________________________________


آزادی و آزادیخواهی امری خردمندانه و زندگی آفرین است ، نه سیری قهقرایی و وادادگی فرهنگی . حکیم ارد بزرگ

پدران و مادران شایسته ، میان فرزندان خویش ، فرق نمی گذارند. حکیم ارد بزرگ

می گویند ، رسیدن به آرامش آرمان است ، باید گفت آرامش همانند تختگاه نوک کوه است ، آیا کوهنورد همیشه بر آن خواهد ماند ؟ بیشتر زمان زندگی او در کوهپایه و دامنه می گذرد ، به امید رسیدن به آرامشی اندک و دوباره نهیب دل و دلدادگی به فرازی دیگر. حکیم ارد بزرگ

ناراستی ها ، پیشاپیش رو به مرگ و نیستی اند ، مگر آنکه ما آنها را در اندیشه و روان خویش ، زنده نگاه داریم . حکیم ارد بزرگ

تصوف ، عرفان های هندی و بودیسم ، سرشتی هولناک دارند ، آنها از ما ، تکه گوشت هایی ناکارا و ناتوان می سازند . حکیم اردبزرگ

تنها با از خودگذشتگی برای دیگران ، می توان جاودانه شد. حکیم ارد بزرگ 

 

پدر فلسفه جدید ، پدر فلسفه نوین ایران ، بزرگترین فیلسوف معاصر ، جمله نوشته های بزرگ ، عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات حکیم ارد بزرگ ،  ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف جهانی کشورمان حکیم ارد بزرگ ، کتابها و سخنان حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف جهان و پدر فلسفه نوین ، Doubtless, now Great Orod is the greatest philosopher of world  ، فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ ، حکیم ارد بزرگ , Great Orod is the greatest philosopher of world

ناکارآمدترین سیاستمداران ، آنانی هستند که ندانم کاری های خود را ، بر گردن مردم می اندازند. حکیم ارد بزرگ

نام سیاستمداران مهربان و بخشنده ، جاودانه است.  حکیم ارد بزرگ

نگهبانی از داشته های یک کشور ، برای سیاستمداران ، یک هنجار همیشگی است و انجام آن خودستایی ندارد. حکیم ارد بزرگ

و سیاستمداری که دروغ گفت ، فر و شکوه خویش را به خاک سپرد . حکیم ارد بزرگ

همای پادشاهی بر شانه همه مردم یک کشور خواهد نشست هنگامی که آنها به  دموکراسی و مردمسالاری رسیده باشند. حکیم ارد بزرگ

هیچ حزب سیاسی نمی تواند ، برنامه نابودی دیگر احزاب و بلعیدن آنها را داشته باشد . حکیم ارد بزرگ 

 

پدر فلسفه جدید ، پدر فلسفه نوین ایران ، بزرگترین فیلسوف معاصر ، جمله نوشته های بزرگ ، عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات حکیم ارد بزرگ ،  ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف جهانی کشورمان حکیم ارد بزرگ ، کتابها و سخنان حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف جهان و پدر فلسفه نوین ، Doubtless, now Great Orod is the greatest philosopher of world  ، فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ ، حکیم ارد بزرگ , Great Orod is the greatest philosopher of world

رسانه های تشویشگر ، بدترین دشمنان سرمایه گذاری و کار هستند. حکیم ارد بزرگ

رسانه های تشویشگر و گروه های غوغا آفرین ، کارآفرینان و سرمایه گذاران را فراری می دهند . حکیم ارد بزرگ


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher